Zapewniały ciągłość Twojej produkcji

Od początku działalności skupiamy się na obsłudze szeroko pojętego przemysłu w zakresie dostawy środków niezbędnych do bieżącego utrzymania ruchu jak i planowych remontów.

Właścicielem marki WRTECH jest firma DiCG sp. z o.o, która powstała w 2012 r w skutek przekształcenia firmy CAG Group, która działała na rynku od 2009 r. Jesteśmy właścicielem linii produktów chemicznych dedykowanych dla różnych gałęzi przemysłu , hut, kopalń, zakładów mechanicznych, zakładów produkcyjnych.

Naszym Klientom oferujemy szeroka paletę produktów przeznaczonych do bieżącego utrzymania ruchu jak i do remontów i modernizacji. Ponadto posiadamy doświadczenie w zakresie wdrażania różnorodnych technologii dotyczących usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych i mycia przemysłowego.

Technologie przyszłości już teraz
do Twojej dyspozycji

Oferta skierowana jest do specjalistów poszukujących produktów, które będą mogły sprostać pojawiającym się problemom, zwiększyć bezpieczeństwo, poprawić jakość i efektywność pracy, a przede wszystkim zapobiec ewentualnym usterkom i awariom.

Wszystkie informacje zawarte na stronie są oparte o praktyczne doświadczenie producenta w stosowaniu produktu i/lub testy laboratoryjne, może zostać uaktualniona w oparciu o nowe przepisy, dostępność poszczególnych składników lub nowo nabyte informacje. Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z pełną instrukcją i środkami ostrożności umieszczonymi na etykiecie oraz Kartą Chemicznej Charakterystyki Produktu.

Mamy zaufanie do naszych produktów

Nasze środku smarne silnie przywierają do elementów będących w ruchu. Są również odporne na temperatury w przedziale od -35°C do +200 °C.

  • nie zawierają silikonu, żywic i kwasów
  • środki dobrze przyczepne
  • zapewniają długotrwałe smarowanie
  • zabezpieczają smarowane elementy przed utlenianiem i korozją

Zobacz pełną ofretę sklepu WRTECH

Oferta skierowana jest do specjalistów poszukujących produktów, które będą mogły zwiększyć bezpieczeństwo oraz poprawić jakość i efektywność pracy.